bugün
gündem
sözlük kuralları
04.07.2018 15:05
- Sözlüğümüze kısa ve kolay kayıt ekranımızdan üye olunuz , üyelik bilginiz eposta olarak bildirilecektir.
- günlük giriş yapmanız ve günlük 5 başlık altına entry yazmanız sonrası otomatik olarak başlık açabilirsiniz , size yazar olduğunuza dair e-posta mesajı atarız
-başlıkları tam bir Türkçe ile yazmanız önemlidir.
-mantıklı başlıklar hoş olur ve tabi eğlenceli yazılara hayır demiyoruz.
-bir sürü kural koymuyoruz , kripto para üzerine dilediğinizce yazabilirsiniz.
04.07.2018 15:05
Bitcoinsözlük 5651 sayılı kanun çerçevesinde yer sağlayıcı sıfatı’yla(www.tib.gov.tr hizmet vermektedir. sözlük'te yazarlar tarafından oluşturulan içerikler herhangi bir ön incelemeye tabi olmaksızın ve doğrudan yazarlar tarafından yayına alınmaktadır. tarafımıza başvurulmadığı müddetçe, yayınlanan içeriğin hukuka uygunluğunu denetleme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır. ancak, sözlük yer sağladığı içeriğin hukuka uygunluğunu sağlamaya özen göstermekte, bu nedenle yapılan her başvuruyu dikkatle değerlendirmektedir.
04.07.2018 15:08
şikayetleriniz kişisel haberleşme niteliğinde olmayıp, şikayetiniz ve iletişim bilgileriniz gerekli görüldüğü takdirde yayınlanabilir, üçüncü kişilerle ve/veya yasal mercilerle paylaşılabilir. bu nedenle şikayetlerinizde ifşa edilmesini istemediğiniz beyanlarda bulunmamanızı tavsiye ederiz.İletişim bölümünden bize yazabilirsiniz.
entry girmek için giriş yapınız.
herhangi bir kelimeyi ya da kelime gruplarını "başlık içinde ara" modülünden arayabilirsiniz.

Araç Sağlayıcı: Investing.com